Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz DeathAdder #170215 üzenetére

...ja meg a szarkák ellen is mi volt? be lett lengetve 5perc hosszabbítás, amiből az első bő 3 percben állt a játék... majd sírtak, amikor a 90+8. percben kapták a gólt, hogy már rég le kellett volna fújni :DDD

...tényleg annyi kellene, hogy egyik játékvezető méri külön stopperen azt az időt, amikor ténylegesen áll a játék... aztán rátennének ilyen 10-12 perceket a 2-3 percek helyett :DDD ...aztán ha ebben az időben is megy a fetrengés, meg lehet tolni még akár +6-tal ezt is... kék retkek ellen is mi volt már? dickford ott bohóckodott hosszabbításban percekig a labdával és a megnevezett hosszabbítás után fél perccel le lett fújva... (pafc-kte-n láttam olyat, hogy a kte kapusánál a bíró szerint sokat időzött a labda és befelé közvetett szabadrúgást ítélt :C kicsit sem volt látványos, hogy kinek akar segíteni... közben még időhúzásnak se mondtam volna a jelenetet, mert a kte becsülettel támadt végig és győzni akart)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris