Új hozzászólás Aktív témák

  • fatal`

    titán

    válasz 7600 GS #1664 üzenetére

    Ezek egyike sem nyílvánvaló színészkedés, Xavi szerintem elcsúszott (a reklamációból mondjuk lehet színészkedésnek nevezni), Iniesta meg simán kibillent az egyensúlyából, egyik sem durva eset, kb minden meccsen van ilyen szerintem.

    Persze könnyen lehet, hogy elfogult vagyok, de szerintem lehetne ilyeneket találni szinte bármelyik játékosról.

    Ami durva színészkedés az buszkecc az inter ellen meg cesc a múltkor a tizenegyesnél.

    "hunfatal: Ha les is lett volna (amit továbbra sem hiszek, és nem csak én vagyok ezen az állásponton), akkor is, nem a támadó focit kéne erősíteni?"
    A mai fociban, ahol egy fél centis lesen 3 napig rinyálnak a csapatok, ír róla a média, az edzők meg fenyegetik a bírókat, sajnos nem. Persze azt kéne, de mégsem kivitelezhető.

    Én a kezezést is rendberaknám, emelett. Teljesen röhejes, hogy mindent lefújnak, régen én nem emlékszem ilyenre. Egy csomó esetben szerintem már arra játszanak, hogy rárúgja a kezére az ellenfélnek, aztán meg reklamálja a szabadrúgást / tizenegyest.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák