Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz hobizoli #166400 üzenetére

    nem csalódtam benne: angol viszonylatban Gallagher szerintem a jobbak közt volt, levitte... a besárgult Stones-ra éreztem, hogy kapni fog még egy lapot (mondjuk arra gondoltam, hogy lefordul valaki róla és utolsó emberes szabálytalanság lesz), fent tartotta... amikor meg kiállították, behozta Saka helyére (aki megint a jobbak közé tartozott) a hombárt :DDD ...ért ő egyáltalán labdába a 7-8 perce alatt?

    ...na mindenesetre Rossi és szószgét közt több polcnyi különbség van: míg Rossi cseréi a végén sorban beváltak (gólok, gólpasszok), másik oldalon a szar játékuk egyenesen hígfossá változott :DDD miközben ha belegondol az ember: egyik oldalon Gazdag meg Ádám Martin megy be, másikon pedig Sterling, Foden, Mount... (ja Sterling-et is a nem rossz játékot mutató Bowen helyére rakta...)

    kíváncsi vagyok, hogy ha a skótoknak tetszett a budapesti 1-0, mit szóltak a tegnapi 0-4-hez :DDD lehet, hogy fél skócia betegszabadságon van, olyan részeg... aztán már a meccs 3. ismétlését nézik este óta :D

    ui: az angolok megtanulták, hogy 3 a magyar igazság... 1 pedig a ráadás :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák