Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz cyberkind #164588 üzenetére

    ...ja meg rohadjon meg a city azért is, hogy olyan kiszolgáló ember lesz mögötte, mint KDB :DDD rá akarnak menni a 4/4-es szezonra? én először viccnek hittem, hogy a 'pool ezzel próbálkozik, de fele már megvan és papíron még akár 4/4 is lehetne... 1%-ot látok rá, hogy összejön... a bl-döntő is necces...

    a city meg? tényleg 2 olyan csapatot össze lehetne rakni ebből a keretből, ami simán pl top6... köv szezonban jó rotálással: pl, fakupa, ligakupa, bl? ...mindezt úgy, hogy bl-t veretlenül, pl-t meg 100 pont fölött? :U ha nincsenek sérültjeik, még képesek megcsinálni és végigverni a világot... egyedül azon múlik, hogy Pep mennyire gondolja túl :DDD

    #164590: ja, nem arra gondoltam, hogy a dortmund mezes bulizásból mi sül ki, hanem a manchesteri költözéséből :) bulizós élet nuku, étkezési reformok, stb... mennyire veti alá magát könnyen a Pep által felállított szabályoknak... profi játékos, de fiatal és elég nagy dolog neki ez a költözés (olyan városból, ahol ő volt az isten... olyan városba, ahol még semmit nem tett le...)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák