Új hozzászólás Aktív témák

  • Laby

    senior tag

    Sziasztok!
    Szeretnék tapasztalatokat és tanácsokat kérni tőletek, hogy mi lehet nekem a legideálisabb fejhallgató típus?!
    A fő szempont a kényelem.
    Rengeteg olcsó-drágább fejhallgatók voltak már rajtam és szinte mindegyikben 1-2 órán belül megfájdul a fejem.
    Bízok benne, hogy egy nyitott és nem túl szoros gamer fejhallgató talán jó választás lesz és leválthatom a fülhallgatómat, mert jelenleg csak azt tudom elviselni hosszabb távon.

    1. Csak játékra szeretném használni, nem bánom ha nem basszus matyi fejhallgató.
    2. Összeg: 20-25 ezerig maximum.
    3. Vezetékes vagy nélküli is jó nekem, de a korlátozott ár miatt valószínűleg a vezetékes lesz a befutó.
    4. Circumaural a kényelem miatt.
    5. Mikrofonos verzió.
    6. 2.0 tökéletes, nincs szükségem 5.1 7.1-re, persze nem kizáró ok.
    7-8. Jack / usb is lehet. Nincs túl jó fülem a tökéletes hangzáshoz (persze ha rosszul szól valami az eléggé bántja a fülem, de gondolom 20 ezer környékén kevés ilyen van). Alaplapi hangkártyám van, nincs plusz 20 ezrem még egy külső erősítőre és nem is tudom hogy hallanék-e bármi különbséget.
    9. Szolidabb minimál kinézet nekem ami bejön, jó ha nem világít rajta semmi, de a dizájn az utolsó szempont.

    Köszönöm, Üdv,
    Bence

Új hozzászólás Aktív témák