Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    Látom, sok a bizonytalanság. Jelenleg az 5.1-s fülesek nem tudják visszahozni 100%-ossan egy házimozi szintjét, a hátsó hang hiánya miatt. Az én Ozaki 007-sem minősége kifogásolható. Kilazult a kábel a fülesből. Viszont, a potik nem lettek kontaktosok, igaz, keveset tekergetem. Amikor tesztelgetem a ''hangszórókat'' a fülesben, akkor aránylag jól szólnak, és a mély is rendessen dübörög fullosra feltekerve, tehát még vissza is kell venni. Játék közben is (multiplayer) rendszeressen használom, de ott valahogyan nincsen időm az irányokat figyelgetni.:)) Majd teszek egy próbát, kifelyezetten ilyen céllal.
    Szvsz, annak éri ilyet venni, aki társas kapcsolatban él, és nem akar konfliktust a hangzavar miatt, illetve, hogy a szomszédok ne jöjjenek át, és ne hívják a rendőrséget csendháboritásért. Minőséget meg kell fizetni, pl. egy Technics 130 körül van, de egy AKG már barátibb áron, 70-80 körül kapható.:)) Az árak persze nem biztossak, lehet, lentebb mentek!:))

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák