Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz R.U.Z.S.I #9936 üzenetére

    Nem hiszem, hogy bárki is ránézésre szólná le.
    8 hangszóró, sokkal bonyolultabb váltó, DAC, távirányító. Ezzel szemben 4 hangszóró, sokkal egyszerűbb váltó, nuku DAC és nincs távirányító. Azaz cirka harmad annyi alkatrész. Azonos minőségben tehát az elő verziót kb 3x annyiba kerül megépíteni.

    A genius eddig egyszer sem törődött rendes váltóval (4 úthoz nagyon-nagyon fontos volna), vagy belső kábelezéssel. Egyenesen kizártnak tartom, hogy most fogja elkezdeni.
    Kisebb hangszórók miatt ugyan ahhoz az f3 ponthoz nagyobb kitérés kell, ami rosszabb hangzást eredményez.
    Normális DAC még ha én rakom össze is jópár ezer forint.
    Távirányítónak is bele kell férni a keretbe.

    Azonos keretből egyszerűen lehetetlenség, hogy akár csak összehasonlíthatóan szóljon.

    Az internet átka, hogy boldog boldogtalan írhat mindenről amiről csak akar.
    A z2300-at is milyen sokra tartották, mindenki jót írt róla. Azok nem írtak, akik értettek is a témához, így elterjedt, hogy milyen jó vétel. Pedig nem, értékelhetetlen...

    Kérdem én, hallottad már? Egy teszt nem teszt. Mutass egy megbízható forrásból származó tesztet is légy oly kedves.
    Ha meg csak ezt az 1 tesztet olvastad róla, akkor nem tudom miért ajánlod. Illetve de, sokkal könnyebb másból kísérleti patkányt csinálni mint magunkból.

    Már az 1800A is alul marad az 1255A-val szemben, ez meg kapott még egy utat.
    Ez utóbbi saját és olyan emberek tapasztalata akiknek a véleményére adok ilyen témában. Itt is voltak olyanok akiknek az 1800A tetszett jobban, de annak a véleménye nem releváns, akinek a geniusok a legkomolyabb rendszerek amiket hallott.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák