Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lezso6

    HÁZIGAZDA

    válasz griffin90 #64458 üzenetére

    Az S360DB-nél előny lehet, hogy vezetéknélküli a mélynyomó és a szatelitek között kapcsolat, így oda teszed a mélyet, ahova akarod, s a jobb oldali hangfalhoz csatlakozik minden. Hangra más, hifisebb, magasbahúzó hangja. Kb mintha kb 2-3 kHz-től csinálnál egy high-shelf EQ-t, illetve 12 kHz-től szintén. Közérthetően fogalmazva tisztábbnak tűnik, mintha feltekernéd egy kicsit a treble-t / magasat. Ez vagy tetszik, vagy nem. :) A hangkaraktere miatt egyfajta álrészletező hangja van, így jobbnak hallatszik az S350DB / S351DB-nél, s szerintem valamivel jobb is, de nem sokkal. Nekem van / volt mindkettő, de nem hallottam őket még egymás mellett, csak külön-külön.

    A 117ezres ár az S360DB-nél még éppen belefér ár / érték arányban, feltéve ha látod értelmét a fentieknek. Ezen kívül a távirányítója más, kerek; míg az S350DB / S351DB-nek hagyományos alakú távja van. A kerek jobban össze van rakva, de borzalmas az ergonómiája, a hagyományos alakú olcsóbb érzetű, de vakon is könnyű használni. A BT verzió lényegtelen (mindenfélét írnak róluk), ami jóval fontosabb, hogy mindkét szett támogat AptX-et.

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák