Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OnLy16

    tag

    Sziasztok,

    Jelenleg egy Sony HT-CT290 van itthon használatban TV-re kötve illetve BT-n keresztül hallgatunk zenét rajta. Jól teszi a dolgát, de elgondolkoztam a cserén, Edifier R1280DB a kiszemelt. (később T5-el bővíteném esetleg ha kell)

    - Szerintetek érdemes cserélni vagy hangminőségben ugyanott (esetleg rosszabb) leszek a 2.1 >>> 2.0 váltás miatt?
    - Az edifier távirányítója elég egyszerűnek gagyinak tűnik. Nem szokott vele gond lenni?
    - A Sony, ha bekapcsolom a telefonon a BT csatalkozást akkor automatikusan bekapcsol standbyról. Van ilyen funkció az Edifieren is? (mi ennek a neve, google alapján csak a Bose auto-wake-et találtam)
    - A telefonról nem tudom rendesen vezérelni most a hangerőt, a soundbaron beállított hangerőig tudom csak + / - állítani, de ha halk, akkor kell a távirányító.
    - Van bármilyen visszajelző az edifieren? Melyik input szól pl?
    - Automatikus hangerőállítás létezik a hangszórón? Filmeknél halkított háttérhangok vagy túl hangos reklámok? - sima toslink kábellel kötném össze nem HDMI ARC-al

    Köszi előre is!

    Soha ne szállj vitába ostoba emberrel...lehúz a saját szintjére és megver rutinból.

Új hozzászólás Aktív témák