Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    Sziasztok! Pár 1000 hozzászólást már visszaolvastam és már kirajzolódott nagyjából mit szeretnék de nagy dilemmába vagyok. Adott egy 21m2-es szoba kb 57m3. 3 méterre van a fejem a tv-től amire rá van kötve a pc meg tv-ként is funkcionál. Most jelenleg engem is csábít a Edifier S360DB 114 ezer forintért mivel tudnám kötni pc-re optikával tv-re plusz ha csak zenét akarok van Bluetooth és távirányitó amivel simán váltogatok ezek közt. De ami még jobban csábít egy 8"-os studio monitor pár. Nem szeretnék 200 fölé menni árban. Szóval az a kérdés hogy ki milyen hangfalat ajánl ami 8"meg dacot ami 200-ba belefér és van benne optikai kimenet meg azért bluetooth is jó lenne meg távirányitó . Keresgéltem a neten de nem nagyon találtam ilyet de lehet csak nem jó helyen vagy keresőszavakkal néztem. Vagy bőven elég lenne elektronikus(művészitől a deep,progi,dnb, technon át a goáig) meg rap zenére a S360DB is meg filmre meg néha játékra?
    Jelenleg a 360-on kívül ezekkel szemezek az itt leírtak alapján de bármit meghallgatok ha van jobb ebben az árban mivel nincs rendes rálátásom.

    Tannoy Reveal 802 SET

    Presonus Eris E8 XT

    Presonus Eris E4.5 + Temblor T8

    M-Audio BX8 D3

    De ezekhez kéne valami Dac ami tudná azt amit a 360.
    Ja és jelenleg egy kb 10 éves 2.1 logitech-em van ami nem eléggé kielégítő és most jutottam oda hogy jó lenne valami komolyabb mióta egyik cimborámnál hallottam hogy szól egy stúdió monitoron egy gitáros zene és azóta nem tudom kiverni a fejemből hogy ilyen is van :D És egyszerűen kell de gondolom itt nem kell ezt elmagyarázni senkinek. Békéscsabán élek nincs a közelbe tudtommal olyan bolt ahol lehetne tesztelni élőben de ha netán valaki tud a közelben ne tartsa magába. :K

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák