Új hozzászólás Aktív témák

  • Hm, gondoltam letesztelem az autómban található hangrendszert - nem a legjobb hasonlítási alap, de ez van most kéznél.
    A Lexus CT felszereltsége tartalmazza a 13 hangszórós Mark Levinson prémium hangrendszert. Itt egy videó arról, ahogy szól, már amennyire a hangfelvevő eszköz képes ezt felvenni.
    A basszust szeretném kiemelni, mert annyira nagyot szól, hogy a hajamat leviszi. Ebben a videóban van alkalom ennek meghallgatására.

    A többi tartománytól egyébként nem vagyok hanyatt esve. Az jutott eszembe, hogy amilyen hangteszt videókat néztem az S2000 MK3-ról, mivelhogy azzal szemezek, nem emlékszem olyan igazán mélyekre, pedig egyébként elég fontosnak tartom. Na persze nem az a cél, hogy legyen valami, ami dübörögni tud és amúgy teljesen alacsony színvonal bármilyen hangtartományban. Véleményetek szerint milyen nappaliba vehető hangfalszett veszi fel a versenyt ezzel az autóba épített prémium hangfalszettel?
    Lövésem sincs hogy az S2000 jobb-e vagy rosszabb, csak abban vagyok biztos, hogy a mély kevesebb. :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák