Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    Úgy indultam neki a történetnek , 80k és soundbar [ez kevés lesz,minőséget akarok és lazulni ], akkor felmentem 100k és polk audio , akkor jöttek a youtube csatornás szervizes videók, mennyire egy fos szar cuccok , pláne a 220-as vezetéknél szeretnek elhalni.Jó akkor legyen belépő szintű Hi-fi cucc, na arra a világ pénze sem elég, meg az állandó fejlesztés ... ácsi ácsi , én csak élvezném szeretném az egészt. Akkor bejöttek képbe az aktív rendszerek, már szinte elengedtem az egész dolgot, mikor már nem a márkával foglalkoztam : Edifier 3000 pro ... minden egyben van amire szükségem van . Ezt meghallgatni nem tudom sehol sem, nem érdekel, max. visszaküldöm. Hirtelen annyira fényt kaptam, aznap berendeltem az állványt is hozzá, utolsó darabot sikerült meglőnöm a muziker oldalon. Ez jól indul, tuti jó lesz , és szerencsére imádom. Minden este mikor hazaérek hullán, imádok leülni és hallgatni, legyen csak egy szar tévés adás vagy film, vagy legyen zene, halkan is, nem bántam meg ennyit költöttem rá a tervezett összegen felül. Még lehet majd rajtuk igazítani, kell is majd, a sarokba még kellene raknom mögé basszuscsapdát, de majd ... most még cefetül élvezem .

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák