Új hozzászólás Aktív témák

  • redbull86

    aktív tag

    Nehéz egyépként dönteni ezt én is belátom mert mindenkinek másak az igényei és mindenki picit másképp halja a hang cuccot,. Ami ilyen tesztelgetéseknél vagy kipróbálásoknál nagyon fontos,. mivel nem nagy hangfalakról van szó,. kell nekik egy bizonyos kongás tér fal közelében vagy asztal alatt legyen a mélynyomója. De amit az üzletekben a polcokon lehet ki próbálni ott teljesen másképp reagálnak ezek a cuccok mint az othoni környezetben.
    Amelyik egy nagy térben PL nagy bevásárló központnak apolcán is el nyeri a tetszését hangásban abban nem fogsz csalódni othon. nekem eddigi tapasztalataim alapján ez jött le.
    Sorolhatnám mert 30-40Db PC-s hangfalam volt már régebbi katagóriától az ujabbig,. 5.1 től a 2.0 ig. Vannak a régiek között is amik szerintem überelik a mai cuccokat.
    PL anno régről amit sajna már nem lehet kapni,. altec lasing 621 es 2.1 esben az egyik legjobb szerintem. és 4.1 esben 641. Az egyik leg erősebb woofer amit valaha halottam.

    Asrock fatality b250 I7-7700T 16Gb 2400Mhz GTX 1060 6Gb Be quiet Shadow rock 2

Új hozzászólás Aktív témák