Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz PuMbA #29077 üzenetére

    Azt elkerülném. Sok rosszat hallottam róla. Az előbb elfelejtettem, hogy nem lehet glossy külseje. Eltakarhatatlan LED visszajelző sem lehet, amire Blu-Tack-t gyurmát szoktam használni. A 40-50 ezres dobozokkal az a baj, hogy onnantól már lassan kapunk BX5-t, Reveal 402-t (hozzáteszem számomra egyik M-Audio sem szimpatikus). Ezért sem nézegetem a Mackie CR-4, még ha nem is tudom eltakarni a zöld visszajelző LED-t. De ez a doboz szép, szóval a LED problémámban az egyetlen kivétel ő lenne, persze hallatlanban. Régebben foglalkoztam komolyabb hangfalakkal, szóval a következő és végleges szint az egy Genelec lenne (nem annyira megvalósíthatatlan álom, de azért még dolgozni kell :)) ). Ezért sem akarok 60-80 ezres dobozt, mert idővel biztosan le akarnám cserélni, ami sok bukta. Rákerestem néhány kulcsszóra a topicban és 25-40 ezer között talán nincs jobb a Kürbis és 80U-nál. Ráadásul senki nem tudja megmondani melyik jobb, főleg, hogy melyik miben jobb.

    Azt még esetleg valaki meg tudná mondani, hogy az Alesis M1 ACTIVE 320 USB-nél a Kürbis vagy a 80U jobb? Nem volt olyan rég, hogy eladtam az Alesis-t, de így utólagosan teljesen felejthető volt, főleg annyi pénzért.

    Kurzweil KS40A?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák