Új hozzászólás Aktív témák

  • Laca19 (a)

    aktív tag

    válasz H_Adam #2317 üzenetére

    Nálam gyorsan működött a Logitech szervíze: csütörtökön telefonáltam, hogy rossz a Z-3e hangfalam (amúgy már fél éve rossz volt, csak nem foglalkoztam vele, gondoltam letellik a 2 év gari 1 hónap múlva, megpróbálkozok a cserével), erre pénteken elvitte a futár. Következő héten szerdán vagy csütörtökön már hívtak is, hogy következő hét hétfőjén szállítják ki az újat. Persze nem kértem, mert már sokkal komolyabb hangrendszerem van, levásároltam az eredeti árát(15 500Ft).Szóval elég jól kezelték a dolgot.Ettől függetlenül töbet nem veszek Logi cuccot, mert nekem még egyse vált be.

    Direkt megkérdem az elején, amikor először telefonáltam nekik gari ügyben, akkor ez az elvitel mennyibe fog nekem kerülni. Azt mondja az ügyintéző: 3000 Ft-ba, amely tartalmazza a visszaszállítási költséget is. A hangkari amit vettem, 16700Ft+3000Ft a szállítás-15 500-at levonnak ugye, tehát 4200Ftra számítottam. Amikor megbeszéltem velük, hogy akkor hangkártyát kérek az árán és ráfizetek, megkérdem, akkor mennyi lesz erre a szállítás, merthogy ugye nem az eredeti Hangcuccot kértem vissza, susmognak többen a hátam mögött, erre tájékoztat 1500 Ft lesz a kiszállítás+1200Ft a ráfizetés, mondom ok. Mire kihozta a futár, aztmondja: 1200Ft-ot kérek, ez kellemes volt, végül semmi szállítást nemszámoltak fel, csak a különbözetet fizettem rá, az 1200 Ft-ot a hangkártyára.

    http://www.diesel.com

Új hozzászólás Aktív témák