Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz zolikaDB #20222 üzenetére

    Azért vigyáznék azzal a kijelentéssel, hogy senki nem hallotta. A prodipeot legalábbis biztosan van, aki hallotta (a tangentet én sem hallottam, nem is ajánlottam egyszer sem).
    Lehet(ett) kapni pár Edifiert is, ahol a szatelit nem annyiból áll, hogy egy 5 centis csipogót beleraknak egy tejfölösdobozba, és ezek nem a borzalmas mélykiemelésre vannak kihegyezve (és adott esetben ajánlhatóak is).
    Ha átneveznéd a topikot annyit érnél el vele, hogy születne egy csak 2.1-ekkel foglalkozó topik, ahova annyi szakmai tudás szorulna, mint a "Gamer fejhallgatós" topikba (= semennyi), és az lenne a vége, hogy elhinnék az emberek, hogy vannak csodák.

    (#20221) Tin:
    A pedofiloknak is van ízlésük, ők a kisgyerekeket szeretik. Ez jelenleg a legtöbb országban büntetendő.
    (Hozhatnék sokkal jobb példát, de a melegek emlegetése politikailag aktuális, és azt nem téma ezen fórumon, pláne nem szakmai topikban. De eljöhet még az az idő, hogy a pedofilok ízlése is "elvetett" státuszból "megkérdőjelezett" státuszba kerüljön. Szeretnéd? Mert én nem igazán.)
    Az ízlésről nem vitatkozom egészen addig, amíg az valóban ízlés.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák