Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz schawo #10069 üzenetére

    Tudod schawo lehet ezt így is, csak minek? Olvasd végig ezt a topic-ot. Tízezer hsz óta folyamatosan nyomjátok itt ugyanazt. Szinte mindenki 0-60.000Ft között keres valamit, mert ez Magyarország és többnyire ennyi a keret és mindenkinek a vonatkozó ársávban leírjátok ugyanazt. Tízezer hsz óta. Ugyanazt az összesen nemtom 5 terméket? Van annyi? Vagy inkább csak 3? Dög unalom. Ezt a pár terméket beleírhatod egy első hsz-be, aláírhatod a hsz-t, mint szakértő szerkesztő fórumtag, elmagyarázhatod hogy ezek miért jók és utána ki lehet írni a topic címébe, hogy mielőtt kérdezel olvasd el az első hsz-t. Ennyi. Máris nem kell leírni százszor és mindenkit fikázni aki nem ért egyet, mert a véleménye nem jelent veszélyt a topic-ra. Most azzal magyarázzátok a személyeskedő stílust, hogy "véletlenül valaki elhiszi a butaságot". Írd meg az első hsz-t és megnyugodhatsz. Elfogadhatod, hogy ide különböző emberek járnak. Legtöbbjük számítógép mellé keres hangszórót, ami korántsem csúcsgép passzív vízhűtéssel fél milláért, hanem egy átlag és van benne vagy 4db gagyi százforintos venti és zúg mint a veszedelem. Egy ilyen géppel egy szobába nem kell studiót építeni monitor hangfalakkal. Nem kell lakkozott papírmembrános mélysugárzó hangszórót ajánlanom, mert nincs szüksége rá szinte senkinek, pedig szép is, drága is és még jó is. Tudnám ecsetelni hogy milyen jó egyik-másik, de minek? Kikéred magadnak, hogy a "..." helyére írjon indoklást a srác, hogy mi baja van azzal hogy leírtátok háromezredszerre ugyanazt. Végigolvastam a topicot. Ilyen hsz-eid vannak (neked): Srác kérdezi: "Sal20 milyen?" Válaszod: "Ó a SAL20... egyszer hallottam." Látod Te sem vagy különb, ne vitázni akarj, inkább értsd meg mi a baj. Írjatok egy első hsz-t és hagyjátok, hogy ez egy fórum legyen, mert az és nem hagyjátok hogy az legyen, picit úgy írsz ide, mintha ez a Te privát helpdesked lenne a boltod weblapján. Értem hogy jót akarsz. Az, hogy felajánlod bárki idegennek, hogy meghallgathat nálad egy fejest... kalap le öregem, de ez egy fórum.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák