Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz Mágus2 #97282 üzenetére

    14.5sec alatt voltam most 3 hete 163-n a 402m-n 0.7bar-n, a motor az elbirna a 1.7bar-s nyomast is
    csikorgos indulassal, kicsit lediferalt hajtassal, Michelin Alpin(1)-s teligumikkal
    Alpin3 a jelenlegi szeria, gondolhatod hany eves akkor ez... korforgalomban fordulva mar csikorog vegig - > kuka :U
    szoval ahogy az utcarol begurultam, semmi elokeszulet ra, meg kereknyomasbuzera, meg kerekcsere utcai semi-slick Toyo Proxes R888-ra
    a fennmarado kb 7sec alatt meg szerintem meg lenne a 200-g onnan nekem is meg igy is
    akik nalam jobban indulnak, azok ugyanilyen sebesseggel 1sec-l jobbat futnak a celig, sot meg 155-l is lattam 13.6-s idot

    a meg pengebbeknek meg 13sec sem kell a celig, es 182-184-re felgyorsulnak kozben, nekik a 200-g kene kb 15sec
    ez street-ben ertendo, ahol semmi nem pakolhato ki az autobol, es csak E jelu, street legal gumi lehet az auton, a dragslick tilos

    en azert egy osszkerekes 250lojjos autotol jobbet vartam ennel
    pla Petibacsi mk4 1.9TDI 4motion-ja 13-s idot ment 402m-n, es ~1500kg az is, az is akkor 260lo korul volt, amikor Ave merte a timeslip-re

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák