Új hozzászólás Aktív témák

  • vicces

    addikt

    a dunakanyar autócentrumban ma is nagyot alakitott valamelyik pályakezdő autószerelő.
    az egyik céges autónkat ott vettük. gondoltam, hogy olajcserére oda fogom hordani. csak nem lehet elrontani ezt az ősi szakmai műveletet.
    igenám! ;] de én kértem egy futómű állitást is, mert kicsit balra húzott az autó.. ehhez viszont levették a légzsákot.. :U
    ... aminek a visszajelzőlámpája azóta világit. javitás után nem akart elaludni a lámpa. illetve az átadáskor még meg tudták csinálni, amig átvettem. ezt jelezték is nekem. kicsit sokáig tartott, gyanús is volt, hogy fél óráig csavarozzák vissza a kormány közepébe.
    ...
    szerintem sikeresen elszakitották a kábelt, aminek a javitása a légzsák cserével fog majd járni... :(
    most hordhatom ezt az autót is valahova a megye másik felébe szervizelni. csak járna már le az a rodhatd garancia.. utána csak "sufnituning" műhelybe fog járni az autó, ahol látom is, hogy mit csinálnak.

    ....

    most adok hálát a sorsnak, hogy a seatomat végül nem náluk csináltattam, hanem szakmájukban már régóta jártas műhelyekkel :C

    [ Szerkesztve ]

    :)

Új hozzászólás Aktív témák