Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Mágus2 #41619 üzenetére

    Legutóbb 67l-el 11xx-et mentem, de előtte 70-el 10xx-et, szóval viszonylag ja.
    Alapjáraton a műszerfal mindig 0-át mutat, VCDS-ben még nem néztem.

    Nincs most itthon normális kamera, a telefonomé pedig szoftveresen szarakodik.

    ~110k-nál cserélt vezérműszíjat a márkaszerviz, most ~210k, úgyhogy nem hihetetlen ha elcsúszott a finomhangolása. Ha minden jól megy pár nap múlva kap újat (holnap tervezek beugrani és megrendelni, ha nem kell mennem máshova).

    Amúgy bajlódok most ezzel a VCDS-el, mert olyan van nálam, ami nem tudja hardware-esen emulálni a license-t anélkül, hogy belenyúltak volna a bináris fileokba is, tehát visszafelé sem mehetek, és vagy a 12.10.3-as béta, és/vagy a "crack" a szar. Ha futtatok egy Auto-Scan-t, akkor érvényes lesz a license, de csak a program bezárásáig. Viszont mikor aktív a license, akkor ezek az alapfunkciók sem működnek (pl. csak az egyik hengerre írja ki a 13-as csatorna értékeit).

    Vagy kapok új szoftvert az eladótól, vagy küldhetem vissza kínába (mindkettőt, mert ráadásul egy ismerős is kért egyet ha már rendelek). :W

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák