Új hozzászólás Aktív témák

  • imyourfriend

    őstag

    válasz JHONNY 79 #201086 üzenetére

    Környéken valamerre egy darab, melyet beletudsz próbálni miután kiszáradt a rendszer?

    Ezt követően [link] gondolom nem ilyen van, mindenképpen megpróbálnám szétszedni. Amennyiben másképp nem megy, roncsolással. Nem egyszerű döntés, de amennyiben nem lehet mit kezdeni vele pár helyen a kötést feloldva talán bontható és előrébb tudsz jutni.

    Ebaynél a PayPal protecion egy jó dolog, jártam már úgy nem megfelelő alkatrészt küldött az eladó, jeleztem felé majd mondja küldjem tovább egy harmadik országba.. mondom szó se lehet róla, aztán elküldte a postaköltséget és visszakaptam minden forintot amit adtam, az alkatrészt visszaküldtem. ~50 vásárlásból egy volt ilyen, de mind korrektül zárult. Addig visszatudod tartani a pénzt tőle, míg meg nem kapod a rendelt alkatrészt és meg nem bizonyosodsz róla, hogy minden a rendelésnek megfelelő. Rendeltem már jópár országból, a fontos hogy biztosra menj: pontosan azt az alkatrészt rendeld meg ami kell.

    Remélem mihamarabb megoldódik a probléma, beázás okáról mit tudni, sikerült megoldani hogy ne forduljon elő megint?

Új hozzászólás Aktív témák