Új hozzászólás Aktív témák

  • focvis

    veterán

    válasz Mágus2 #135857 üzenetére

    Német forgalmija van az autónak; nincs SK-ban regisztrálva, SK próbarendszámmal fut, de azt sajnos nem írtam fel magamnak; a cég nevét se kérdeztem.
    VIN van a hirdetésben, nem szeretném itt kiírni, hadd fedje jótékony homály a jövőben. :R

    To All: a hátsó el. ablak - nekem - csak arra kell(het), hogy ellenőrizni tudjam, minden ablak teljesen zárva van-e. Szellőztetni ott a tetőablak. Tehát a hátsó el. ablak hiánya - nálam - egyáltalán nem kizáró tényező. A xenon nélkül is megvagyok VW-ben, mert gyenge; csak az optika miatt hiányzik (tessék kipróbálni egy Opelt, azokban "felszárítja az utat" a xenon).

    @Qru: A rozsdával az a bajom, hogy mi van, ha egy év múlva nekiáll rohadni a kasztni is? Téli pályázás után minden autómat le szoktam veretni kúton, valószínű ezért nem láttam még ilyen szinten rozsdásodó csavarokat, ajtózsanért.

    Az a helyzet, hogy 11 000 euroért Németországban is vehetnék majdnem ilyent. Csak lusta vagyok kimenni, ill. oroszokkal, törökökkel, stb. angolul/németül hadovázni. (+1000 euro honosítás, egyéb költségek, így jönne ki a 12 000 eurós ár)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák