Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syl5

    őstag

    válasz Nerd #954 üzenetére

    :DD

    Akkor nem csak én éreztem azt a finomkodást...

    Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

  • kelzsoca

    félisten

    válasz Nerd #954 üzenetére

    Üdv!

    Alapból így mentem oda, hogy azzal a készülékkel fogok találkozni, sőt az egyik vezetőnek meg is jegyzetem, hogy korábban, már volt szerencsém egy teszt készülékhez, és nincsenek vele jó tapasztalataim, majd felsoroltam a kifogásolható dolgokat, de aztán 3 készüléket is megnéztünk, és valóban a végleges példánynál már javítva lettek pl: nyekergő nyikorgó hátlap, és készüléktest, hangerő gombok esetleges lötyögése, szoftveres akadások.
    Ami viszont nem került lecserélésre az a csillogó, divatos készülékház/hátlap, én biztos hogy gumírozott műanyagot használtam volna, és abból is azt a fajtát, amit már a Libránál használtak.
    Tegnap le is írtam, hogy számomra csúszós is a készülék, bár akkora "tepsi" hogy azért van rajta fogás, de szerintem lesznek földre került példányok :)
    Továbbá ez a fényes felület biztos hogy jól fogja gyűjteni a karcokat.

    Sokáig viszont tévesen volt informálva mindenki, mert nem felsőkategóriába szánják/szánták a Skate-et, hanem a Blade helyett.

    A bemutató után, mint ilyenkor szokás lehetett feltenni kérdéseket a vezetők felé, és megkérdezték, ezidáig hazai viszonylatban mennyi ZTE Blade került értékesítésre, erre Jason Yang azt válaszolta hogy 70-80.000db között fogyott.

Új hozzászólás Aktív témák