Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Deeday

    senior tag

    válasz szezso15 #8730 üzenetére

    Nem szeretnék beleszólni de ez a ZTE fórum elég érdekes kis társaság. Én elég régóta fórumozok itt meg a nokiaprogramok fórumán az android résznél mert volt egy Galaxy S em meg egy Tab om is androidos ott kicsit máshogy álltak a dolgokhoz az emberek. Én úgy gondolom egy fórum arra való hogy segítsünk itt egymáson és hogy ha valaki nemtud valamit azt megkérdezze itt függetlenül attól hogy lusta olvasni vagy nem. Sokat olvastam az első oldalról stb, de akkor is egyszerűbb sok dolgot megkérdezni mint utána keresni, meg néha sokkal jobban eltudja XY magyarázni a dolgokat mint ahogy az első oldalon le van írva. De mint mondtam ez csak a saját véleményem és nem szeretnék vitát szítani hogy beleszóltam. Abban igazat adnék a srácnak hogy ahány telefon annyi féle android rendszer, én a Galaxy S emet agyon romoltam meg minden mégsem tudtam hozzászólni a ZTE hez mikor megvettem ,mert totál más mint a Samsung sőt a párom Galaxy Miniét is mikor buheráltam bizony ott is be kellett kérdeznem a mini fórumba hogy választ kapjak mert máshogy kellett frissíteni mint a Galaxy s emet. Szóval szerintem ne fikázzuk egymást ,ha valaki kérdez és tudjuk a választ írjuk le neki vagy ha nincs kedvünk Ne támadjunk neki hanem csak egyszerűen ne válaszoljunk ennyi, és akkor nincsenek ezek a fikázások meg le hülyézések hogy ménem olvasol meg mé vagy lusta meg sügér vagy meg ilyenek. További kellemes fórumozást és ne örüljetek mert hamarosan jövök én is a hülye kérdéseimmel :)

    Tudtok nekem ajánlani amúgy valami boltot vagy linket ahol hátlapot tudnék olcsón venni a Blade hez ? Esetleg valami jó kis tokot ? Aukciós oldalon néztem 3990 ft a hátlap hozzá esetleg valaki olcsóbbat tud valahonnan ?

    LG G4

Új hozzászólás Aktív témák