Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Allien

    veterán

    válasz beers #32 üzenetére

    Hát, én azzal a ''kopogós'' sz*rral elég jól eljátszogatok. Az más kérdés, mennyire zavaró, speciel én megszoktam. De, érdekes, hogy a rögzitése sem kopott ki, tehát szinte ugyan olyan ''nehéz'' (passzentos) a felrakása, mint legelsőre, és én ebből arra következtetek, hogy még sokáig bírja, nekem meg az is fontos. Lehet olyan csiricsáré, mint pl.[link], amit Sirandrish keresett az előző hozzászólásában, de attól még (szvsz) eléggé sz*r lehet vele játszani, mert NEM ergonómikus egy dekát sem. No jó, ez tulzás, mert egy kicsit az, de ez kimerül annyiban, hogy bizonyos gombokat közelebb helyeztek a ''WASD'' gombokhoz, ez meg lótúró! PONT az a lényeg, hogy a wasd gombokat kell megfelelően elhelyezni, mint ahogyan mondjuk a Zboard is próbálkozik, és köré lehet építeni a többi gombot, de ha pont a legtöbbet használt 4 billel nem csinálnak semmit, akkor igenis azt lehet mondani, hogy ez biza népbutitás. Már számomra.

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák