Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58450688

    törölt tag

    válasz Out #2261 üzenetére

    Igen tudom. Bánom, hogy nem kezdtem el korábban. Volt, hogy nekem is összejött havonta 50-60k, kézpénzben, de pár hónap után kuka lett a csatornákból, mert mindig kifogtam egy olyan videót, amit keményen büntettek.
    Most tettem egy újabb próbát, azt vettem észre, hogy sokkal toleránsabbak a zenékkel, 100 videóból, KB 70 pénzes, bár inkább film, és videó játék soundtrack-ek azok, amik átcsúsznak. Van pár kollega, aki tudományos sorozatokat tölt fel, de mivel ezek kizárólag magyar nyelven futnak, a közönségük is jóval szűkebb réteg.
    A saját Home made videók, mint a gameplay, vagy bármi egyéb, pl. állatos, vagy kirándulós, meg soha nem fog akkora nézetséget elérni, hogy meg lehessen belőle élni, mert már mindenki ezt csinálja, akinek van gépe:)
    A zene se éri meg már, mikor megjelent a Pacific Rim, feltettem az albumot, és egy hónap alatt 290k megnézést generált, mert az elsők között voltam, (ezért 70k kézpénzt kaptam ad sense-től) és hamar megosztottam a megfelelő helyeken (pl. FB csoport)
    , de most a max, amit sikerült kihoznom a témából, 60k a Maze Runner albummal. Annyian csinálják már ezt, hogy nagyon megoszlik a nézettség.
    Tanulságképp írom csak le ezeket, erre lehet KB számítani, ha valaki ilyesmivel szeretne zsebpénzt keresni.
    A 200 videót tarlamazo csatornámból pedig ez lett [link] :) egy db video, de még termeli a pénzt. :)
    Nem saját reklám, mert nem akarom, hogy nagyon nézzék, meg fikázzák:) mert ezek eléggé sajátos videók, csak tanulságképp mutatom, de pl a sajat videoim szinte 0-án állnak:
    [link]
    Ha valaki kérdezni szeretne, priviben szivessen, segítek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák