Új hozzászólás Aktív témák

  • klarkzone

    tag

    válasz #58450688 #2674 üzenetére

    IMDB-n is rendszeresen pontoztam a filmeket meg a sorozatrészeket, aztán szépen pénzt is csináltak belőle... ennyit erről, szép lassan majd eljutunk odáig, hogy a "nézettebb" videókat mondjuk HD-ben csak a prémium (fizetős) felhasználók nézhetik meg... ennyi. Szerintem...
    A facebook-ra már be sem merek jelentkezni, mert követi, hogy merre járok a weben, androidra meg véletlenül se telepíteném, pedig semmi rejtegetni valóm, egyszerűen nem akarom, hogy belelásson bárki is a privát szférámba, itt is igaz, hogy a "régi" facebook-ot nagyon szerettem használni, de most már inkább nem használom.
    A Wikipédiáról meg az a véleményem, hogy aki egy fillért is utal/utalt nekik "valakiknek" az nem normális, legalább abba gondoljon bele, hogy egy a közösség által szerkesztett/létrehozott/ellenőrzött tartalmat bemutató weboldalnak vajon milyen költségei lehetnek? Itt le van írva kb. de biztos nem akkora, hogy ki kelljen tenni azokat az összegeket amiket akár havi rendszerességgel is adományozni lehet nekik...

Új hozzászólás Aktív témák