Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #58450688

    törölt tag

    Semmiképp nem használhatod más zenéjét, mert nem te vagy a zeneszerző, sem a kiadó (elég szerző jogi sulit végeztem youtube-on, ezt akkor kell, ha bedől egy videó :)) persze a kiadó engedélyezheti, hogy megjelenhessen az adott zene a videódban, sőt olyan is van, hogy pénzt kereshetsz vele. Ez előre kőbe van vésve az adott videónál, ha pl az előadó fent van yt-on és ö szeretne pénzt keresni a zenéjével (pl Prodigy) akkor valószinüleg világszerte letiltották az adott zenét, így ha te beleteszed a videódba, szerzői jogi figyelmeztetést kapsz, ( lehet átcsúszik a szűrőn elöször, és késöbb kapod meg a figyelmeztetést) 3 db után törlik a csatornádat.(Nekem már tucat csatit töröltek ezzel az indokkal, igaz nem kevés pénzt is kerestem velük) Sajna előre nem lehet tudni, mely zenét milyen besorolásban tettek "elérhetővé" a tartalomtulajdonosok. Érdemes egy másodlagos csatornát létrehozni, tesztelés céljából, legalábbis ha zenékkel akarsz foglalkozni (zenéket tenni a videóid alá) én is így csinálom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák