Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz Ariadne #124 üzenetére

    Remélem még visszanézel, mert nem hagyott nyugodni a dolog, sikerült belefutni több ilyen videóba azóta és hát nem örültem :)
    A lényeg, harmadik fél (kiadó) tilt le több lehetséges okból kifolyólag országokat, akik nem nézhetnek/ hallhatnak bizonyos anyagokat.
    Értelmesebben :) itt van pl. egy válasz ugyanerre a kérdésre, youtube help-ből:

    Well, that video includes some copyrighted music -- sounds like Nickleback? I can see it in my country (Germany), but I notice that the video has been monetized.

    What this means is that the record company found your content, but
    instead of having the video taken down, opted instead to have the
    video monetized and to recieve some basic viewing stats.

    If the video has been blocked in certain countries, this is probably
    because the record company specifically requested it. This might be
    the case if, for example, the record hasn't been released in those
    countries yet.

    Alternatively, there may be something in the video that is illegal in
    certain countries (perhaps the soundtrack?). For example, the Chinese
    authorities might ban certain political content.

    De amúgy érdekes mert nekem például pont egy Nickleback szám volt így :) hogy nem tudtam megnézni not available in your country, de más feltöltőtől ugyanazt a számot megnézhettem :F Lehet az sem mindegy hol van a feltöltő :)
    Azt tudom, hogy vannak előadók pl. Prince akik egyáltalán nem engedik, hogy zenei anyag felkerüljön róluk youtube-ra, láttam régen egy videót aminek a címe valamelyik száma volt, aztán ahogy néztem a videót nem zene volt, csak szöveg valami ilyesmi: nem ez sajnos nem egy Prince szám, Prince sz@rik a rajongóira....bla, bla :DDD

    #141: nekem is pont ez a bajom, én is erre várom a választ :)
    Azt próbáltad már, hogy upload-nál nem jó tag-eket írsz? qdak birthday party meg ilyen hülyeségeket video címnek, tag-ekbe is ugyanígy baromságokat írsz, úgy felengedik-e?
    Én ezt akarom kipróbálni csak egyelőre lusta voltam megcsinálni újra a videót amit nekem nem engedtek fel, mert simán újra feltöltve ugyanazt kiszúrták duplicate video :D

    [ Szerkesztve ]

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák