Új hozzászólás Aktív témák

  • Peethy

    őstag

    Megjött a két darab Yn-560-as, az állványok, ernyők, hot shoe, RF-602 kioldó, minden flottul működik, vettem hozzájük Eneloop akksikat is, nagyon jól teszik a dolgukat. Gyakorlatilag semmi hangja nincs a vakuknak, újratöltési idővel csak 1/1-es erősségen kell számolni, ott kb. 2 másodperc Sanyo akksival. Nagyon meg vagyok vele elégedve, kb. 2 nap alatt meg is tanultam nagyjából használni (persze még kell benne fejlődni), gondolkozom, hogy írok róla egy tesztet PH-ra :)

    Kicsit off, de nem tudom, hogy az állványokra hogyan rakjam rá a hot shoe-t. Az alsó részén nincs menet, csak egy csavart lehet odaszorítani az állvány tetejére, de az úgy egyáltalán nem stabil, valamint az ernyőt sem nagyon tudom normálisan rögzíteni. Ha valaki tudna segíteni, akkor annak örülnék.

    Jól látom, hogy megjelent a Yn-565? Van valamerre részletes leírás róla?

    adamka16: nézd meg a linket, amit az 565-höz írtam. Közel 10ezerrel olcsóbban adják, hivatalos helyről, nekem 3 hét alatt megjött, a srác 8dollár (gift) ármegjelöléssel küldi a dolgokat, megbízható, minden tartozékkal. Ha rossz, akkor még visszapostázással is jobban jársz, mintha 10essel drágábban vennél vaterán...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák