Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kgymac

    őstag

    válasz zex #13529 üzenetére

    Szia,
    Dsm 6.2 csak jun 1.03a2 (vagy újabb) image-dzsel megy, ami egyelőre csak alpha állapotú.
    Jun 1.02b-vel megy a dsm 6.1.7 update 2. Ha nincs szükséged a petabyte szolgáltatásra (több megosztás egy megosztásként mutatása), nincs értelme a 6.2-re menni - szerintem. Megjegyzem, symbol linkekkel ugyanez megoldható SMB megosztás alatt is, csak be kell kapcsolni az SMB paramétereiben ill. létre kell hozni a linkeket ssh felületről. Meg persze nem árt, ha a megosztásoknál szinkronban vannak a jogosultságok.
    Ha dsm 6.1.3-ad van, nem kell boot image-et cserélned, 6.1.7-ig frissíthető a rendszered. Én 6.1.3-ról indultam, a múlt héten ment fel a 6.1.7 update 2, 2 nason is HP T610 (csak upgrade teszt), HP N40L (a fő nasom jelenleg), HP MS gen8 esxi alól futtatott xpeno-val - ezen jelenleg csak 6.1.7 van, a múlt héten jött meg a hba-m, hogy passtrought módban mehessen az xpeno, de még nem volt időm összehozni

    szerk: a jelenlegi boot image-eddel eszedbe ne jusson 6.2-re frissíteni. Némi küzdelem után visszaállítható az eredetileg használt állapot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák