Új hozzászólás Aktív témák

  • Alusky

    aktív tag

    válasz ECHO2235 #60234 üzenetére

    Mindig félek a citromos üdítőktől, mert a gyerekkorom retkei jutnak eszembe róla mikor a szóda+aszkorbinsav szintű valamiket hívták citromos üdítőknek. Azért mára nem ilyeneket kapni már. :D
    Finom ez a Nitro, tényleg mandarin az illata is meg az íze is mandarincitrom. A Rossi meg narancs.

    Összehasonlítottam a régi Moster leírásával, az arginin, ginzeng és glükuronolakton ami hiányzik belőle. Mondjuk jobb lett volna a sima Monstert megnézni mert lehet a Nitro alapból különbözik, de azt nem vettem, mert annyira nem szeretem.
    Koffein, cukor, inozitol az maradt most is, azért annyira nem lett ez kibelezve, az energiaitalok nagyrésze amúgy se tartalmaz mást.

    A Monster oldalán nem írja rendesen, a dobozon rajta van a lista elején a széndioxid és a közepén a dinitrogén, mennyiségi sorrend van az összetevőknél, úgyhogy ebbe elég kevés lehet a dinitrogén valójában, ettől nem fog senki beállni ha felszívja kinyitás után... Az USA verzió, ha abban tisztán van az lehet poénabb volna. :D
    Ma már 399 volt az ára, úgyhogy az a 369 az tényleg csak múltheti akció volt.
    A kocsiba 66.500-ért tankoltam. :D ;]

Új hozzászólás Aktív témák