Új hozzászólás Aktív témák

  • zohan echte

    tag

    válasz jegenye77 #838 üzenetére

    Xim Apex jó választás.
    Itt megtalálod mi nem támogatott.

    Razer DA Elite vs Razer Lancehead TE:
    -Nekem Razer DA Elite és Razer Lancehead TE is van.
    A Razer Lancehead TE nekem sokkal kényelmesebb, jobban kézre áll, mert kisebb, szimmetrikus, oldalt a gumi borítás nagyobb felületen van és vízszintes a minta. A szimmetrikus megjelenés hátránya a jobb oldalsó gomb véletlenszerű megnyomása. A gombok letilthatók így nem jelentenek problémát. Hiába van a Lancehead TE-ben belső memória, a világítást a Xim Apex nem kezeli csak egy gyári alap beállítással.
    Razer Goliathus Control Gravity egérpad nagyon jó hozzá.

    Razet Viper:
    -Persze amikor megvettem a Razer Lancehead TE-t utána adták ki a Razer Vipert, biztos ezt vettem volna. Ez is szimmetrikus, de ennek az oldalsó gombja már nagyobb mint a Razer Lancehead TE-n. Könnyebb, jobb mikrokapcsoló, jobb kábel. Oldalt még nagyobb gumi borítás, de viszont újra kerek mintás. Szerintem a vízszintes mintás egér kevésbé csúszik ki a kézből.

    Billentyűzet:
    Lehet olcsóbb vagy drágább, mechanikus, hangos vagy halk kapcsoló. Több billentyűzetem volt már, de a végén csak egy drágább lett a nyerő.
    Nekem Ducky One 2 mini cherry mx silent red mechanikus billentyűzet van. Eszméletlen jó billentyűzet. A xim apex-el teljes mértékben használható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák