Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Sziasztok!

    Régen néztem már be a topikba, mivel a jelenlegi rendszeremmel az EU dev.9.3.7-el megvoltam elégedve, azonban már kezd így beakadni rajta a kamera meg más programok is. Egy hard reset biztos segítene, de inkább kipróbálnék egy újabb romot. Lenne is pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Olvastam hogy kijött már a 9-es android eu dev. romokra. Kijött esetleg már gyári Global Stable romra is? Másik kérdésem hogy melyik romot érdemesebb feltenni, melyikbe van kevesebb bug? Mert láttam azt is hogy azért rendesen foltozgatják pl. az eu dev. romnál ezeket a hibákat hetente. Nekem egy stabil, használható miui romra lenne szükségem ami már a 9-es androidra épül. Nem szeretnék hetente frissíteni, eddig is általában 1-2 hónapot használtam egy romot, szóval akár a gyári Global Stable, akár az EU Stable rom is jó lenne nekem. Persze ha a dev. rom stabilabb akkor maradok annál.
    Utolsó kérdésem hogy melyik TWRP-t érdemes feltenni hogy már a 9-es androidot fel tudjam tenni? Mert ugye jelenleg még 8-as androidon vagyok.

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák