Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    Sziasztok egyelőre üzemidő szemponjából nagyon nagy csalódás a mobil stable rommal.
    A LG G4 dual-on ilyen üzemidőt tudtam elérni:[link]
    készenlétben alig merült, ez eléggé zuhan a RN3SE.Amit észrevettem itt mindig az android és az android rendszer a legnagyobb fogyasztó. Kb 4,5 óra kijelzőidőnél 1-1 órát tartja ébren a telefont az android és az andorid rendszer ami nagyon durva ez összesen 2 óra ébren tartás ez szerintem sok. Amit látok hogy android rendszermm rendszeralakalmazások között a google szolgáltatások keretrendszer, az időjárás, az andorid rendszer, Xiaomi aktivitás, MSA, Témák, Analitics, Disvover, google play zene. MI fiók stb folyamatosan kis mennyiségű adatokat küldözget a háttérben úyhogy hozzá nem nyúlok telefonhoz. Ezek kémkedenek utánam vagy mi a szösz? Eléggé el vagyok keseredve a rossz készenléti időn, kb sokszor kb merül készenlétben mintha használom netezek. Mit tehetek tegyem fel a szlovák multi romot, ott ezek ki vannak gyomlálva? Egyébként nagyon tetszene a telefon. Kérdeztem a szervízt azt modnták ők nem tesznek már fel szlovák multi romot, a stable most ami a gyárilag engedélyezett. Mondjuk azt hittem telepítem és csak használnom kell.
    Vagy próbáljak meg először a stablelel egy hard resetet?

Új hozzászólás Aktív témák