Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztyepadzso

    őstag

    Jó reggelt!

    Tegnap óta jól felhúzott a telefon. Semmit nem állítottam el(tudtommal), szóval nem értem az egészet:
    Én Firefoxot használok arra, hogy Youtube-ot hallgassak(ingyé), pl edzés közben. Eddig(nem a P30 Pro-n, hanem itt is, legalábbis a tegnapot megelőző 2 hétben), rendesen futott, a telefont oldalsó gombbal lezárva, a háttérben. Tegnap hajnal óta ha elindítom a muzsikát, lemegy az első szám, aztán a második számba belekezd, de nem fejezi be, hanem egyszerűen abbahagyja. Kinyitom a telót, ha a Firefox előtérben van(akkor is kellene szólnia a zenének,, ha a háttérben van!), akkor láthatóan fingja sincs, merre tartott, betölti az épp játszott zene Yt oldalát, teljesen újrakezdve(mintha most nyitnám meg). A Firefox címsorában a lakatra kattintva engedélyezve van az audio- és videolejetászás. Firefox background fix kiegészító telepítve van.
    Le van lakatolva:

    Az app beállításainál nincs korlátozás-ra van állítva.

    Amit érdekesnek találok még, az az, hogy itt a fenti képen lett egy ilyen szürke ikon, ami nem tudom, micsoda, de szeritenm eddig nem volt ott.

    Nincsen beállítva semmilyen spórolás beállítva a beállítások/akku/anyacsavar menüben.

    Van valakinek hasonló baja? Tudnátok esetleg tippet adni?

Új hozzászólás Aktív témák