Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz micafighter #306 üzenetére

    Egy emp gránát is jó tud lenni náluk pl a sectopod ellen. 1-2 körre shutdownba teszi. Ezalatt simán ki lehet nyírni. Az szokott még tetszeni, mikor elkapok egy olyan repkedő izét, ami egy körrel később lebombázza a saját csapatát. A bombázás akkor is bekövetkezik, ha közben a volt haverjai kilövik a felettük lebegő dögvészt.
    ..
    Megj: mióta vannak pszik, az automatikus squad összeállítás az összeset benyomja, volt olyan, amikor 4 pszi, egy doki, meg egy ranger volt a csoportban. Még a suliból is kiveszi a psziket, majd az akció után, ha egészségesek, visszateszi.

    Más: az este rájöttem, mi hiányzik nekem ebbő a játékból. Az olyan küldetés, amikor mint jóféle titkos ellenálló csoport, belopózunk egy helyre, elhozunk valamit, majd kilopózunk harc nélkül. Persze a kilopózunk nehezen megy, mert amint elveszem azt, amiért jöttem, azonnal riadóztat az cucc és egy erősítést is magára húz, de az este sikerült végigosonni egy kisvároson 4x3 mozgó ellenfél, két telepített gépágyú, két meghackelhető "figyelőtorony" meg vagy 25 civil között egész a laptopig (pontosabban addig a pontig, ahonnan rálát, mert egy dög pont mellette parkolt végig), amiből ki kellett cincálni valami infót a megadott 8 körön belül a hackerrel, majd az épület mellé dobott evac-kal elpucolni úgy, hogy senki se sérült, tulajdonképpen meg se láttak ténylegesen, de failed lett a buli...
    Kár. Ha lesznek komoly modok, remélem valaki ilyet is rak majd a feladatok közé...

    [ Szerkesztve ]

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák