Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gab.gergely

    tag

    válasz Cadal #1265 üzenetére

    Ha felszabadítasz egy régiót, utána sztem hanyagolhatod a fővonalat, látni fogod meddig. Pöttyöket a tetőről, csak a főszál szed le :) Szóval ha túl sok a kocka az Avatar-projectben, akkor kell vele foglalkozni. Intel próblémáid nem hiszem h lesznek, én inkább azt rontottam el, h túl sok supply-ra mentem rá az elején, egy- két régióban érdemes intelezni,(meg ott parkolni a vasalóval), hogy pottyanjanak a küldik.

    [ Szerkesztve ]

  • Aku-Aku

    tag

    válasz Cadal #1265 üzenetére

    A beszivárgás egy új mechanizmus amit a Long War 2 vezetett be.
    Azt a helyzetet próbálja a játékban modellezni, amikor egy földalatti szervezet megpróbál csapást mérni a fennálló hatalomra. Ahhoz, hogy a kijelölt célhoz minél közelebb juthasson a csapat tagjainak be kell szivárogni uk az ellenséges területre.
    A mechanizmusban a magasabb százalék mutatja a beszivárgás sikerességét. Kb. 25%-os lépcsőfokok vannak. A legmagasabb érték a 200%.
    Minél jobb a beszivárgás annál kevesebb ellenféllel lehet találkozni. Ez az alien csapatok (pod) számában illetve az azokban található katonák számával mérhető. Még egy dologra jó a magas értékű beszivárgás.
    Ilyenkor a csapatok készültségi foka is alacsonyabb, vagyis kevésbé vigyázatosak, nem ugranak az első zajra.
    Tehát végső fokon a küldetés sikerében/nehézségében komoly szerepe van.
    A beszivárgás gyorsaságát és mértékét erősen befolyásolják a következő tényezők:
    - csapat létszáma
    - alkalmazott katona típusok (grenadier például erősen ront, de azért szükség van rájuk)
    - a használt fegyvertípusok (pl. SMG a legjobb, viszont alig sebez)
    - beszivárgás időtartama
    - fegyver upgrade-k (suppressor például javít)
    - végső fegyver pedig a Boost Infiltration ami 25 intelért cserébe komoly javítást ad. (150% felett már nem nagyon érdemes használni)

    Az elején arra érdemes figyelni, hogy minden elvállalható küldetés végre kell hajtani. Sikeresen.
    Figyelem! Az LW2-ben most már vannak egy emberes küldetések is!

    Két egyenes közt a legrövidebb pont az út.

Új hozzászólás Aktív témák