Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz parandroid #105744 üzenetére

    Igen igazad van a biztonsági játékkal és a fantáziatlan címekkel is. A visszafelé kompatibilitás is jó ötlet de mondjuk egy 20 éves játék már annyira elavult minden tekintetben, hogy a mai fiatalabb gamer generáció számára (meg szerintem a számunkra is) játszhatatlan. Ezeket azért érdemes remakelni. Pl egy resi 2 és 3 originallal ki játszana ma ha futnának series x-en?
    Far cry és Ac sorikat én pont szeretem de teljesen igazad van és tagadhatatlan, hogy egykaptafára való mindegyik. Igazából ha játszottál már egy ubis open worldel akkor az összessel játszottál :DDD
    Ennek ellenére én pl nagyon élveztem az összes far cryt vagy az Ac originst és odysseyt.
    AC-ből szerencsere 10-et is kapunk a közeljövőben 😂😂😂
    Filmiparnak szerintem betett a covid és az ezzel
    együtt felfutó streaming ipar. A futószalagon gyártott teljesen középszerű vagy gagyi, hulladék sorozatok és filmek korát éljük. Moziba mar csak a blockbusterekre ülnek be az emberek.

    [ Szerkesztve ]

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz parandroid #105744 üzenetére

    Mondjuk licensz köteles játékoknál annyira nem kell csodálkozni, hogy lejárat után nem értékesíthető és valószínű nem éri meg megújítani 3 ember miatt.

    FM7 jött ki szerencsétlenül, de valószínű okkal nem hosszabbítottak arra sem, mert nem játszott vele már kb. senki.

    FH4 pedig valószínű azért van bent, mert most lesz csak 2 éve, hogy bekerült Steam -re. Több mint sanszos, hogy ezért hosszabbítottak.

    Egyedül az FH2 One verziója érdekes tényező, aminél nincs Xbox app előtöltési opció sem. Ennek az okára én is kíváncsi lennék, de valószínű ez technikai probléma, amit nem igyekeznek megoldani.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

  • Bad Pritt

    félisten

    válasz parandroid #105744 üzenetére

    Alapvetően igazat is adnék neked, de szökő évente vannak kivételek és az AoEII DE közéjük tartozik. Sok ezer órányi tapasztalattal mondom, hogy backwards compatibility-vel semmire se mennél, mert az eredeti Age of Kings nagyon nehézkes, mondhatni játszhatatlan manapság azon túl, hogy csúnya is, ezért is volt baklövés 2013-ban a HD kiadás és kezdtek el dolgozni a Definitive Edition-ön.
    A DE teljes átalakítást kapott, új modellekkel, alattuk pontosabb hitboxokkal, új animációkkal, fizikával és ennek köszönhetően pontosabb sebzést számító algoritmussal. Teljesen új combat AI, pathing, valamivel gyorsabb is a játék és reszponzívabb minden egység, könnyebb a micro. Rengeteg apró segítség került a játékba, automatizálások, amik megkönnyítik a játékos dolgát. Van új tartalom is a modern, elo számítás alapú ranked rendszertől kezdve új pályákon és játékmódokon át replay-ek könnyű visszajátszásán és egyszerűbben használható map editoron át új népekig és koop kampányokig.
    De ami a legfontosabb, hogy egy bc játék ritkán rendelkezik normális közösséggel az elavult rendszerek miatt, a Definitive Edition megjelenésével viszont felpörgött az AoE közösség, jó a multi, vannak versenyek és a fejlesztők rendkívül ügyesen támogatják a játékot, mindig reagálnak a broken meta változásokra és emiatt korrekt a balansz.
    És akkor arról ne is beszéljünk, hogy konzol topikban releváns a téma, mert portolták ide is. :D

    Szóval az olyanok, mint ez a játék, vagy például a System Shock Remake (ha megjelenik valaha), Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, Spyro szerintem pozitív példák remake témában.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák