Új hozzászólás Aktív témák

  • ricshard444

    veterán

    Ennyi nap után számomra csalódás a Horizon. Nem maga a játék, mert attól sok újdonságot nem vártam és nem is hozott. Amit hozott, az jó, ez egy szép munka, de ennyi.
    Ami problémám van az az Xboxhoz köthető.
    Rettentően nagy reklámot kapott a grafika, hogy mi milyen részletes, de azt kell mondjam 60 fps módban egy 55 colos TV-n 2 méterről nevezném csúnyának rengeteg helyen, de többségben is csak átlagosnak.

    Az árnyékok alacsony felbontásúak, sok textúrát elöttem tölt be, az árnyékokat szó szerint 10 méterrel a kocsi elött dobja rá a környezetre, a felbontás nem UHD, élsimitás az nem sok létezik, tiszta rece minden.
    A bevilágitás / tükröződés elavultnak hat. Quality módban sok dolgot javit, más kérdés, hogy egy jelenleg elég új konzoltól a Performance alatt nyújtott grafika szánalmas és szomorú.
    Én nem vagyok képes elhinni, hogy ennyit tudtak kihozni az XSX -ből, ez vicc.
    Vannak olyan napszakok és területek amikre szó szerint rossz rá nézni. Mintha küzködne ezért a 60 frame-ért is a gép. :F :F
    Anno közepes / alacsony beállitáson voltak PC-n a 3 / 4-ben ilyen árnyék és pálya kidolgozásos megszoritások.

    Semmi offenziv nincs benne, csupán a csalódottságom irom le az optimalizálást illetően.

    PC-n egy koharens egészet nyújt a látvány, nem ilyen felemás képet.

    [ Szerkesztve ]

    Vannak dolgok...

Új hozzászólás Aktív témák