Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    válasz 3L1T3 #53139 üzenetére

    Visszatérve a felbontásra, kicsit érdekes dologra lettem figyelmes, de lehet hogy ez csak Nekem az. Régebben ment a fikázás az S-nél hogy a FH4 milyen csúnya már rajta, meg hogy néznek ki a fák benne stb. Jobban megnézve egyébként igen, a fák tényleg nem a legszebbek S-en, gondolom a felbontás miatt, de igazából máshol nem nagyon veszem észre a különbséget, csak a fákon. Persze ha meglátnám hogy néz ki X-en, akkor biztos látnék több különbséget is, de én a fáknál látom inkább azt a nagy különbséget vagy nem tudom hogy mondjam. De pl a Fortnite-ban semmi jelét nem látom annak hogy alapból 1080p a felbontás és a konzol skálázza, sehol egy "érdes" textúra vagy ilyesmi. Oké, hogy mások a két játék grafikai jellemzői, de ha kicsi a felbontás, azt bármelyik játékon észreveszed szerintem. Szóval itt is kijön az, amit írtál, hogy az autó, az aszfalt, épületek nagyon szépek a FH-ban, de a növényzet nem annyira. Viszont ha belemerülsz a versenyzésbe, akkor rohadtul nem ezt nézed, hanem az utat. Egyébként szerintem az 5-ben szebb lesz a környezet is S-en, mert azt már alapból arra írják és nem "csak" a One X felturbózott változatát kapja meg.

    Egyébként jó fél év használat után én mindig azt mondom, hogy ennyiért bőven jó konzol az S is. :K

    [ Szerkesztve ]

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák