Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Este meglestem a GTA V-öt, igazából csak kíváncsi voltam 1-2 dologra, hogy milyen a PS4-hez képest, PC-n anno végigvittem a story-t. Hát..szerintem sokkal rondább, mint PS4-en volt, szerintem a 1080p-t sem közelíti meg a felbontás. Ezt a részét még el is tudnám engedni, de a controller rezgése az valami borzalom, nagyon bután rezeg ennél a játéknál. Amúgy sem túl acélos szerintem, de ez kritikán aluli, PS4-en tök faszán rezgett, ahogy mentél göröngyös utakon azt is érezted, ahogy váltja a sebességet a gép. Az qrva jó volt, de ez...azért sem értem, mert anno az X360-on a 4-ben is tök jól meg volt ez csinálva és csodálkoztam is rajta, hogy milyen jól átadja a controller, hogy éppen belementél egy kátyúba vagy hogy feletted elment a vonat. Érthetetlen... :F

    Viszont itt nincs input lag, leszámítva persze a 30fps-ből adódót. PS-en Nálam volt input lag rendesen, itt tök jól lehet játszani. Csak hogy valami pozitívat is mondjak. :D Minden esetre nagyon kíváncsi leszek a nextgen patch-re.

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák