Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Steve1207 #33469 üzenetére

    Maga az áruhiány alakította ezt a helyzetet, főleg a PS esetében, de XSX is csak szakaszosan volt hozzáférhető.
    Furcsa egy rendszer van most, ismerősöm vett egy kocsit 3 éve, most drágábban tudná eladni, ha tudna helyette szerezni valami jófélét. Konzolok is, megveszi az ember és nem lefele megy az ára a használtnak, hanem felfele :)
    Na aki itt most kivárásra taktikázik, hogy ebben a kezdeti turboman őrületben ne kelljen részt vennie, az könnyen úgy járhat, hogy ennél olcsóbban csak 2 év múlva tud venni év végi akcióban vagy talán még akkor sem, hanem soha. Eddig én is úgy gondoltam, hogy a kivárás jó taktika, de már látom, hogy nem az.
    Az alzákok azt írja, hogy jan 27-én jön nekik XSX, de hogy aztán járna csak nem jut, az majd kiderül.
    A KV-s kontrolleres bundle jobb lenne, a kérdés, hogy ők mikorra tudják adni.
    Én is beraktam egy-egy xsx+ps5 előrendelést. Ha mégis bejönne mindegyik akkor majd átadom valakinek beker áron. Nem vagyok nepper típus, ezért is kerültem el a karácsonyi őrületet. Mondjuk a vodafone jól k.baszott velem, úgy kezdődött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák