Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fila

    senior tag

    Tanácsot szeretnék kérni, le vagyok maradva, de nagyon.

    Van egy xbox 360-am kinecttel 12 éve,
    van hozzá több vásárolt lemezes, és jópár digitális XBOX piactérről vásárolt játékom,
    illetve volt pár évig goldom, amikor is behúztam több játékot XBOX One-ra az aktuális havi ingyenesek közül. (Nem volt sose XBOX One konzolom)

    Most vettem egy XBOX Series X-t emagos akcióban, karácsonyra kapják majd meg a gyerekek.
    Családi csoportot létrehoztam már korábban Onedrive miatt, MS Family Satefy beállítva,
    viszont másik e-mail címet használok ehhez(gmail-es), nem azt amit a 360-hoz. A 360-hoz regisztrált e-mail címet gyakorlatilag már máshoz nem is használom (hotmailes).

    Mind a két xbox használatban lesz, a 360-as a kinect miatt. (Kinectes játék van lemezes, és digitális is.)

    A korábban digitálisan vásárolt játékok közül lesznek olyanok amellyel tudunk játszani a series x-en? Kell ehhez valamire figyelnem? Hogyan tudom a jelenleg családi csoportban használt e-mail címemmel ezt megoldani? Az annó One-ra behúzott játékokat tudom majd használni? Hol tudom megnézni melyik játékokat húztam be One-ra?

    Köszi előre is a javaslatokat :R

    5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

Új hozzászólás Aktív témák