Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz AMD Power #117607 üzenetére

    Van amit én is fordítóval olvasok válaszoknál (google fordító kamerája tök alkalmas erre) pedig én 4 évig iskolarendszerben tanultam az angolt 2 eve meg önszorgalomból (ez utóbbi nem valami hatekony termeszetesen). Szerintem nem sokkal vagy nalam rosszabb angolos. Te a 20%-at érted meg en meg kb a 40%-ot. Legtöbb esetben a párbeszedeknél a legelső válasz az őszinte és amivel célt érsz, nem bántasz meg senkit, kedvező válaszokat adsz, elfogadod a küldeteseket, stb. Ez nem mindig igaz de az esetek 99%-ban igen, kivéve ha rámesz a perseude lehetősegre amikor megjelenik a rágyőzés skála alul es akkor már releváns, meggyőző válaszokat kell adni de azokat is skálázza. Meg van néhany ritka kivétel de általaban a legelső válasz lehetőseg a legjobb. A garázdálkodással is csínjan kell banni mert az elején én mindenkit kiraboltam, megöltem, stb aztan olyan vérdíj lett a fejemen hogy bárhova mentem az űrben vagy a bolygókon azonnal nalam sokkal magasabb szintű fejvadaszok jelentek meg és megöltek 2 masodperc alatt. Tehát a játekban nem lehetsz korlátlanul gonosz mert lehetetlen tovabb jutni akkor.
    Van a játékban egy nagyon jó bug is amivel tudsz végtelenül farmolni, gyűjteni pénzt, fegyvereket, erőforrasokat. Egy Akilában lévő kereskedőt lehet kifosztani. Mindent elvehetsz tőle büntetlenül és ezt 24 óranként megismételheted:
    [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák