Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • interstate76

    addikt

    válasz interstate76 #99381 üzenetére

    Ma megint ugyanez (használhatatlanná váló kontrollerek), és megint Tomb Raiderezés közben. Lehet, hogy a játékkal van valami gond? :U

    Most is lanon belül streamelve játszottam, és egy felugrás előtt egyszer csak irányíthatatlanná vált. Odamentem a boxhoz, de vezetékkel csatlakoztatva egy másik kontrollert ugyanez maradt a helyzet, szóval a hibának - látszólag - nincs köze a streameléshez, ill. a windowshoz. Még a menübe kilépni, ill. kikapcsolni sem tudtam a konzolt, csak az előlapon lévő gombbal. Ezúttal hiba nélkül lefutott a kikapcsolás utáni első boot, viszont a Tomb Raidert indítva hibaüzenetet kaptam (a hibakódot sajnos nem tudom). Újabb újraindítás, ezúttal már kontrollerrel, és megint minden jól működik. De vajon meddig?

    Szám szerint ez a 7. konzolom, de ennyi gondom még egyikkel sem volt. Volt másik One S-em, azzal sem volt semmi problémám, ezzel meg lassan nem merek TR-t játszani. :( Ja, azt még elfelejtettem megemlíteni, hogy a játék lemezes - nem tudom, ez számít-e.

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák