Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gianni85

    veterán

    válasz l.skywalker #109310 üzenetére

    BC-nek nagyon örültem, de gyorsan rá kellett jönnöm, hogy számomra elmúlik idővel egy játéknak a varázsa. Próbáltam régi kedvenceket újra tolni, meg kimaradt címeket pótolni, de nem volt élvezetes. Legutóbb a skyrim se-t húztam be, anno 360on "ezreztem", de pár óra után már annyira idegesített az az esetlen játékmenet, amit évekkel ezelőtt még imádtam :(

  • Zoleee83

    addikt

    válasz l.skywalker #109310 üzenetére

    "Mind különböző céllal vagyunk itt, mindenki véleménye elfogadható ha megfelelő empátiával állunk hozzá."
    Na ez itt a lényeg, tolerálom mindenki véleményét, csak kultúráltan legyen megfogalmazva!

    20 év pc után idén februárban vettem meg az első konzolomat egy One S-t, iszonyatosan jó gép/jól is néz ki, kényelmes a kontroller hamar hozzászoktam mindenhez, végigjátszottam 14 játékot, viszont az E3/Gamescom M$ játékfelhozatala nálam kicsapta a biztosítékot, most komolyan Minecraft és Forza?.
    Egyszerűen nem értem hogy egy ekkora cég, ekkora forrássokkal hogy nem tud húzócímeket gyártani, ha csak dobtak volna 2-3 évvel ezelőtt pár stúdiónak egy kis pénzt már lennie kéne 3-4 komolyabb címnek.
    Jelenleg az állam keresem a Quantum Break játék alatt, nagyon jó, de mi történt azóta?
    Mivel leginkább multiplatform játékokkal játszom (nem érdekel se a Forza, se a Halo, se a GoW) így tulajdonképp mindegy lett volna melyik konzol, ezt választottam mert ez volt a szimpatikusabb, de gondolkodom hogy mi legyen vele mert nem nem akarok 2 konzolt otthonra, viszont beleöltem nem kevés pénzt a digitális játékokba, és az akciók is nagyon-nagyon korrektek. :K

    Ez is csak egy vélemény. :)

    [ Szerkesztve ]

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

  • okibots

    aktív tag

    válasz l.skywalker #109310 üzenetére

    "Mind különböző céllal vagyunk itt, mindenki véleménye elfogadható ha megfelelő empátiával állunk hozzá."

    Na végre valaki leírta a lényeget. Egy közhely van amitől nem mászok a falra, az az, hogy ahány ember annyi féle ízlésvilág/hozzáállás/stb. Nem sűrűn írok ide, de olvasni mindent majdnem elolvasok, és sohasem értem meg miért kell egymás torkán lenyomni azt amit az ÉN gondolok.

    Én nálam az összes létező One-nal kapcsolatos felhozott probléma jelen van/volt (nyikorog a kontroller, lassú a dash, alig használja ki a sávszélességet, fps droppok nem is kevés játéknál, istant onban random nem elinduló letöltések stb.) de mégis venni fogok One X-et, karácsonyig tuti, mert a Shadow of Wart és az AC Originst már azon szeretném végig vinni, nekem ennyi az indokom egyenlőre..

    [ Szerkesztve ]

    Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz l.skywalker #109310 üzenetére

    "Mondjuk ez is abszolút elfogadható vélemény és ezt mindenkinek ajánlom, hogy ne csak személyes nézőpontból ítéljen meg egy helyzetet."

    Egyrészt leírtam a személyes nézőpontomat is (ami szerintem nem baj, válaszként én is kizárólag személyes nézőpontokat kaptam, ami szintén nem baj), másrészt meg direkt azért citáltam az eladási mutatókat, mert ha objektíven nézzük, akkor is többeknek jön be az, ahogy a Sony ápolja a platformját. Ezen nem változtat, hogy Te (meg Én is) jobban szeretjük ezt a platformot. A platform nem csak egy halk gépből, jobb fogású kontrollerből, jobb online szolgáltatásokból áll, hanem elérhető játékokból is. Van akit kielégít ami van, van akit nem. Van akinek bőven elég ez a felhozatal, van akinek nem.

    (#109313) frankdelgado: Ezt nem tudom honnan vetted, én nagyon is tudom mit akarok és semmiféle megerősítést nem várok a topiktól. Már akkor tudtam, mikor megvettem az Xboxot: Hosszabb távon a PS4 a cél. Jó áron vettem, nem túl nagy buktával el tudom adni és addig is végigtolom a meglévő Xbox exkluzívokat és ebbe beletartozik pár BC-s cím is, amit az Xbox 360-am eladása miatt már nem volt alkalmam végigtolni (pl: Red Dead Redemption). Nem tudom amúgy ez mitől olyan nagy ügy. Már a topikba való belépésemkor is leírtam ezt (szóval nem új infó, nem "rage quit").

    Ami maradásra tudna bírni (tehát nem platformot váltanék, hanem csak belekóstolnék a PS4-be), az az lenne, ha a Microsoft felvenné ugyanazt a lendületet, mint az elején és jönnének olyan új exkluzívok, mint a Ryse, Quantum Brake, Sunset Overdrive (bár utóbbi stílusilag nem jön be, de kétségtelen, hogy üdítő újdonság). Ennek sem én, sem mások nem látják a nyomát sem. Nem értem amúgy, hogy egyeseknek miért fáj, ha valaki ezt az újító szellemet hiányolja. Én értem azt is, hogy valakit ez nem izgat és elég neki az ami most van. Legyen vele boldog, de tényleg (szarkazmus nélkül mondom).

Új hozzászólás Aktív témák