Új hozzászólás Aktív témák

  • Verus

    senior tag

    Na,hát ez egy nagyszerű hétvége volt.

    Apalatogato 200 km, autópálya, semmi gond. Ja,hogy nem működik az ablakmoso,sebaj. Apát izzít, nézzük meg. Persze, de hogy ebbe a fostos autóba hogyan sikerült úgy beszerelni ezt az izét,hogy a fél autót szét kell bontani, azt nem sikerült megfejtenem... "Máté fiam,logika." Szivattyú szétment, semmi baj, el Bárdihoz lesz másik +40km. Ha már itt vagyunk vagyunk vegyünk virágot a temetőbe,úgyis itt az Obi. Beparkol, naivan bemegy, vásárol,mindez 10 perc.
    Kiállok a parkolóból, balra ki, főút, 1-2 km után mondom, valami kopog,senki nem hallja,képzelődök. Megállok,semmi. Elindulás újra megint kopog, gázt adok, fekezek nem,ha gurul kopog. Na jó,csorogjunk haza. A végén azt hittem szétesik.
    Falubeli szakik jönnek, kerékagy hujjujj, gömbcsukló hajjajjj, féltengely hajjajjj. Holnap ünnep,nincs alkatrész. Assistance-t felhív, jó megnézi van-e valaki. Jujj,van mindjárt keres és jön a sárga angyal. Pasi hív,jaaa hát ő csak kedden csinálja meg. Szupi,akkor már Pesten kell lenni. Talonba rak...
    Apa mozgósít mindenkit,jön egy értelmes. Felnicsavart néztétek? Ja, azt nem. 3 csavaron húzott csak két kört... Na így jó lesz,mondja. Szupi,megyek egy nagyobb kört. Jó,jó,jó,nem jó.
    Szomszéd falu,megfúrjuk a kerékagyat,mer' úgy jó lesz,kapsz bele passat csavarokat. Ebbe?? Na mindegy. Autó felemel,kerék le. Kerékagy megnéz,ú hát ebbe jó a menet,nem is ovális. Sz@r a csavar,jön az okos. Csavarok rendben. Á, tegyük vissza. Normálisan meghúz, minden szipi-szuper. Apám gondolkodik - Te, csak az a csavar volt jól meghuzva amin a kerékőr van. Gondolkozunk,gondolkozunk...

    Konklúzió: törjön le a keze annak az állatnak,aki a parkolóban megpróbálta elvinni az alufelnimet!!!

    ui.: hazafelé 3x néztem a csavarokat,teljes súlyal álltam a kerekkulcson és semmit nem lazult. De legalább tudom,hogy van kerekkulcsom :D

    Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Új hozzászólás Aktív témák