Új hozzászólás Aktív témák

  • salgocomp

    senior tag

    Na akkor lenne nekem is egy kérdésem.

    Adott a konzol, és egy HD VGA kábellel van összekötve a monitorral (nem ennyiért vettem a kábelt, isten meg a ments). Erre szeretnék én egy 5.1-es hangfalat rákötni (tudom, nem fog 5.1-ben szólni RCA-val). A hangfal egy Hercules XPS 5.100 Silver típusú cucc, aminek se RCA se digitális bemenete nincs. A géphez az 5.1 (másik vége speciális csatlakozó, csak ehhez a hangfalhoz jó) 3 darab jacken keresztül csatlakozik (közép/mély, első pár, hátsó pár). Jelenleg egy RCA ---> Jack és egy Jack elosztó párossal van megoldva, hogy legyen hang (a két hátsó hangfalat kiiktattam a gépről, és a boxhoz dugtam be, így nem kell cserélgetni). A legnagyobb problémám, hogy ugye a magas hangszórók nem adnak mélyet (ha a center/mélynyomó jacket dugom be, akkor se ad mélyet). Meg lehet valahogy oldani, hogy normálisan leadjon ez a hangfal egy 2.1-et (2 eddigi hangszóró, valahogy oda kéne csapni a mélynyomót) ? Ha igen, hogyan ? Vagy egyszerűbb beszereznem egy sima 2.1-es egy cucckombót ? Köszönöm előre is. Na jó éjszakát. :)

Új hozzászólás Aktív témák