Hirdetés

Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz Mr.Grincs #36412 üzenetére

    Arról az oldalról nem ez az első hülyeség. Én a pc-t kötöttem össze vga-val, utána a notit hdmi-vel. Hogy is mondjam, valóban a vga-nál nincsenek gondok a széleknél mert elmossa és pontatlan. Ráadásul ha nem megfelelő a vga kábel akkor még zaj is belejátszhat a dologba, tehát halvány vonalak futnak a képen. A hdmi meg az amire kitalálták: hd anyag megjelenítése. Az hogy egy x360-as játék recés tetszik vagy sem a kép pontosságát jelzi. Egy két játéktól eltekintve nincs egy 2x élsimításnál nagyobb xboxon. Ha ők mégsem látnak recéket ilyen felbontáson (mivel kisebb a felbontás annál jobban látszódik a rece, nos 1280*720 nem a legnagyobb...) azzal önmaguknak mondanak ellent, hiszen beismerik hogy részletek vesznek el. Pc-n próbáljátok ki mi a 2x élsimítás. Az amit hdmivel láttok az xbox által. Recés. Ez van.
    Áhh, szintén kicsit kibukik a dolog ott, hogy el akarják adni a jó régi vagy potom pénzért átvett 3 ledes még hdmi kimenet nélküli (de megjavított) konzoljaikat, illetve javítják azokat jó pénzért. Egy konzol javítása nagyobb haszon mint egy új eladása. Nem azt fogják mondani hogy cseréljék le az újabbra, amivel ráadásul kevesebb is a garanciális baj. De persze lehet csak én vagyok gonosz és én érzékelek ilyen csúnya dolgokat. :U

Aktív témák